sobota, 16 kwietnia 2016

Ambalaż. Techniki specialne.


1 komentarz:

  1. Założycielem istniejącej od 1993 roku Galerii Pustej jest Jakub Byrczek. W latach 2011-2015 opiekę merytoryczną nad działalnością wystawienniczą miejsca sprawowała Grażyna Tereszkiewicz, a od 2016 roku Katarzyna Łata-Wrona. W pierwszych latach działalności w galerii ograniczano się do prezentacji jednego medium - sztuki fotografii. Ideą, która przyświeca działalności tego miejsca obecnie, jest otwartość na wszelkie formy ekspresji wykorzystującej możliwości sztuki nowych mediów.

    W galerii prezentowane były prace m.in. takich artystów jak Jerzy Lewczyński, Natalia LL, Zofia Rydet, Józef Robakowski, Antoni Mikołajczyk, Tomasz Tomaszewski, Wojciech Wilczyk oraz wielu innych. Ponadto galeria może się poszczycić wystawami prac artystów spoza Polski - znanych w fotografii europejskiej i światowej - August Sander, Eva Rubinstein, Jan Reich, Andrzej Jerzy Lech.
    Specyfiką tej przestrzeni wystawienniczej jest prezentowanie prac ukazujących panoramę zjawisk, jakie miały miejsce w sztuce po konceptualnej rewolucji.
    WSTĘP WOLNY

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.